20 Kasım 2022 Pazar

Kadınları elde etmenin onlara karşı ilgimi kaybettiğimde neden daha kolay olduğuna dair bir yazı…

 

“Kaçan kovalanır” kaidesince Kadın-erkek ilişkilerinin tabiatında; Bir tarafın ilgisi var iken diğer tarafın katiyyen ilgisi olmuyor ve bir kovalamaca oyunu başlıyor. Sorun şu ki ben kovalayamıyorum, yoruluyorum. Ancak ne zaman ki kadınlara ilgimi kaybetsem her yanımda kadınlar çıkıyor.

İkincisi, kadınlara ilgim olduğunda ve onları elde etme stresine girdiğimde güzelliğimden kaybediyorum. Stresli, karışık ve çirkin bir zihinle çekiciliğimi kaybediyorum.

Üçüncüsü, onlara karşı ilgim olmadığında onlarla konuşmak ve etkilemek çok kolay oluyor. En iyi performansımızı en rahat iken icra ediyoruz.

Dördüncüsü, onlara karşı ilgim olmadığından ben kendi işime %100 ilgileniyorum ve bu da beni en karizmatik görünümüne kazandırıyor. “Aslanın en yakışıklı hali yiyeceğini ararkendir”.

Beşincisi, onlara karşı ilgim olduğunda “kaçan kovalanır” oyunu taraf değiştiriyor. Ve kendisine karşı ilgim farkeden kız benden kaçmaya başlıyor ve kovalanmak istiyor.

Altıncısı, Kendisine karşı ilgim olduğunun farkına varan kadın, bana yaklaşmak veya kur yapmak niyetinden vazgeçiyor. Kendisi benden bir aksiyon beklemeye koyuluyor ve asla bu aksiyon gerçekleşmiyor.

Kazanmak isteyen bu oyunu bıraksın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder